Ha inspiráló munkahelyen szeretnél sokat dolgozni, és fontos Neked a támogató munkahelyi légkör, akkor köztünk a helyed!

Projekt koordinátor

pozíció betöltésére munkatársat keresünk 33 éve működő nyomdaipari gyártó/forgalmazó cégünkbe.

FELADATOK:

  • Nyomdai ajánlatok kidolgozása, elkészítése,
  • technológiai szolgáltatások, lehetőségek megismertetése a megrendelőkkel,
  • ügyfél-igények kiszolgálása,
  • projektek koordinálása,
  • ajánlatkészítéssel és megrendeléssel kapcsolatos adminisztráció.

ELVÁRÁSOK:

  • Projektek koordinálásában szerzett tapasztalat, min. 3 év,
  • önálló munkavégzés,
  • kiváló kapcsolatteremtő és átlagon felüli kommunikációs készség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • jó munkabíró képesség,
  • proaktivitás, lelkesedés, kreativitás,
  • Word és Excel ismerete,
  • határozott, magabiztos fellépés.

ELŐNY:

  • Nyomdaipari tapasztalat vagy végzettség,
  • angol- és/vagy német nyelvtudás,
  • Scroll vállalatirányítási rendszer ismerete.

JUTTATÁSOK:

  • Munkához és képzési szint teljesítéshez mért fix alapbér,
  • forgalom után kalkulált mozgóbér,
  • munkába járási támogatás.

Miért a Media-Press?

  • Lelkes csapat, folyamatosan megújuló termékkínálat,
  • barátságos és támogató légkör,
  • rugalmas munkaidő,
  • részvétel a termékfejlesztési projektekben,
  • 33 éves vállalati háttér,
  • előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye: Tatabánya

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzot várunk a hr@media-press.hu címre.