A 2017-es naptárpályázat nyertesei | Media-Press

Kreatív nyomda és kötészet

  • Media-Press 91 Kft.

A 2017-es naptárpályázat nyertesei

Köszönjük a részvételt valamennyi pályázónknak!

A nyertes fotókat itt lehet megnézni: www.naptarfoto.hu/dijazott-kepek
Az idei nyertesek a következők:

Zsűri által beválasztottak:

 

Harmadik kör:

Bohácsi Lászlóné (Gödöllő)
Bucsák Krisztina (Győr)
Kocsis Éva (Székesfehérvár)
Oszkó Ágnes (Győrzámoly)
Szabó Kitti (Budapest)
Szényi Adrienn (Sopron)

 

Második kör:

Antal József (Csorna)
Besenyei Éva (Somogytúr)
Horváth Krisztina (Sopron)
Könye Gábor (Tatabánya)
Martin Jánosné (Dunaújváros)

 

Első kör:

Ádám Adrienn (Szolnok) Kis-Bankné Kondákor Marianna (Kaposvár)
Ádám Zsolt (Gödöllő) Kissné Márta (Szank)
Ágh Roland (Kaposvár) Koncz Péter (Baracs – Apátszállás)
András Sziffer (Győr – Ménfőcsanak) Kovács Gábor (Budapest)
Antal József (Csorna) Kovács Klaudia Barbara (Pilis)
Apfel Ágnes (Zebegény) Kovács Norbert (Komló)
Arany Diána (Székesfehérvár) Kőszegi Zsolt (Budapest)
Bak Tibor (Oroszlány) Kutnyánszky Ernő (Kaposvár)
Balogh István (Érd) Laczkó-Magyar György (Budapest)
Bardi Tünde (Csömör) Lakatos Krisztián (Dunaszeg)
Behina Erzsébet (Mogyorósbánya) Langó Katalin (Budapest)
Béla Magyar (Edelény) Laukó Tünde (Győr – Győrszentiván)
Beledi Márta (Győr) Lezsófi Tibor (Tököl)
Bellák Tamás (Mezőkovácsháza) Lőrinczi László (Törökszentmiklós)
Berkesi Ágota Mirjam (Bárdudvarnok) Luczóné Bató Lilla (Szeged)
Biczák Orsolya (Surány) Matiszkó Melinda (Székesfehérvár)
Bíró Patrícia (Gödöllő) Mészáros László (Orosháza)
Bobák Emese (Budapest) Miknyik József (Miskolc)
Bókné Horváth Krisztina (Magyaregres) Nádasi Tibor (Siklós)
Bokor Balázs András (Sopron) Nagy Ádám Zoltán (Budapest)
Borsi Péter (Gyöngyössolymos) Nagy Ilona (Balmazújváros)
Bozó Tünde (Hódmezővásárhely) Nagy László (Budapest)
Bögi Tamás (Győr) Nagy Sugar (Budapest)
Bőke Ferenc (Cegléd) Nagy Szilvia (Kaposvár)
Brun Regina (Pécs) Nagyné Igaz Melinda Sára (Izsák)
Bugyi László (Jászberény) Nemes Zoltán (Győr)
Bugyiné Cserta Rozália (Jászberény) Németh Gergő (Szeged)
Burján László (Győr) Németh Zsolt (Dunaújváros)
Busa Réka (Győr) Orbán Ádám (Bagod)
Csapó Balázs (Győr) Paller Borsi (Pécs)
Császár Péter (Budapest) Paraczky Katalin (Örvényes)
Csepreghy Éva (Budapest) Pauer Katalin (Budapest)
Csernáczki Róbert (Budapest) Pete Zsolt (Kál)
Cservenka Enikő (Budapest) Petényi Krisztina (Budapest)
Dávid Beatrix (Budapest) Pető Piroska (Balatonfüred)
Diczkó Róbert (Kisléta) Pikáli Hajnalka (Süttő)
Facsar Lilla (Ragály) Portschy Tamás (Szombathely)
Farsang Péter (Hódmezővásárhely) Pölcz Klaudia (Sopron)
Fehér János (Bükkszentkereszt) Puskás Dániel (Debrecen)
Ferenc Szili (Komárom – Koppánymonostor) Rácz Tünde (Budapest)
Ferencziné Petrovicz Hajnalka (Győrszemere) Rádi László (Maglód)
Forró Erika (Kaposvár) Rutnai András (Budapest)
Fülöp Ferenc (Debrecen) Sajó Dóra (Budapest)
Gál Renáta (Nagysáp) Serdült Attila (Dunaharaszti)
Galambos Lajos (Győr) Simon Nikolett (Aba)
Gelencsér Zoltán (Nemesvámos) Somai Valér (Budapest)
Gera Ádám (Budapest) Szécsi Bernadett (Sátoraljaújhely)
Gerlecz László (Nagyatád) Székelyné Opre Mária (Isaszeg)
Győrfi Szabina (Kőszeg) Szentpétery-Bacsó Zsuzsanna (Adony)
Gyurák Zsanett (Répcelak) Szilágyi István Szilárd (Budapest)
Halla Gabriella (Jászalsószentgyörgy) Szlezák Attila (Mikebuda)
Halminé Jozefa (Cegléd) Szücs István (Pannonhalma)
Hargita Otto (Budapest) Tasi Zsolt (Szeged)
Hegedűs Flóra (Nagyréde) Tellér Tímea (Szolnok)
Hillebrand Adrienn (Sopron) Thaler Tamás (Budapest)
Hóbor Kitti (Tatabánya) Tiszai Szabolcs (Szeged)
Homoki István (Budapest) Tokai Eszter (Kecskemét)
Horváth Helga (Sopron) Tompa-Vida Márta (Füzér)
Horváth Tünde (Szolnok) Topor Márta (Budapest)
Ifj Németh Lajos (Budapest) Torjay Attila (Balassagyarmat)
Imre László (Lenti) Tóth Gábor (Dunaújváros)
Jakatics Róbert (Budapest) Tóth László (Kozármisleny)
Juhász Márta (Ócsa) Tóth Lívia (Balatonakali)
Kaczur Petra (Gávavencsellő) Török Orsolya (Kazincbarcika)
Kardos Ildikó (Budapest) Vadász Péter (Szekszárd)
Kaszai Tamás (Budapest) Varga Andrea (Érd)
Kerekes Istvánné (Balmazújváros) Vaszkó Zsolt (Gyomaendrőd)
Kerekes Krisztián (Villánykövesd) Vehofsics Erzsébet (Győr)
Kerékgyártó Tímea (Ózd) Veres Győző (Miskolc)
Királyné Kovács Katalin (Szigethalom) Vida István Tamás (Debrecen)
Kis Tóth László (Szombathely) Vida József (Göd – Alsógöd)
Kis Tóthné Trungel Mária (Szombathely) Vincze Péter Antal (Budapest)


A legtöbb közönségszavazatot kapott pályázóink:

Dózsa Györgyné Ilona (Vác)
Gáyer Józsefné (Hobol)
Kecser Piroska (Mende)
Rabóczki Fanni (Noszvaj)
Török Zsuzsanna (Szeged)

 

Gratulálunk nyerteseinknek!

Kategória: Egyéb
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com