Álláshirdetés | Media-Press

Kreatív nyomda és kötészet

  • Media-Press 91 Kft.

Álláshirdetés

26 éve működő nyomdaipari gyártó/forgalmazó cégünk

Nyomdai gépkezelő / betanított gépkezelő

munkatársakat keres.

Főbb feladatok:

  • Termelő gépek kezelése, nyomdaipari termékek gyártása,
  • gyártás utáni ellenőrzés,
  • gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Folyamatos minőségre és mennyiségre való törekvés,
  • kiváló kézügyesség,
  • gyártósori és/vagy gépkezelői tapasztalat,
  • jó látás (akár szemüveggel is),
  • csapatban való együttműködési képesség,
  • precíz, minőségtudatos munkavégzés,
  • a minőségi gyártás követelményeinek betartására való képesség.

Előnyt jelent:

  • Felhasználói szintű számítógép kezelői tudás,
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány,
  • középfokú végzettség,
  • tatabányai vagy Tatabánya környéki lakóhely.

Amit kínálunk:

  • Nem megterhelő, fizikai munka,
  • barátságos, családias munkahely,
  • 8000 Ft/hó béren kívüli juttatás,
  • bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony,
  • biztos, hosszú távú munkahely,
  • a munkába járás törvényi szintű támogatása.

Munkavégzés helye: Tatabánya

Kezdés időpontja: azonnal.

Jelentkezés módja: fényképes, magyar nyelvű önéletrajzot várunk a fizetési igény megjelölésével
a hr2@media-press.hu címre.

Jelentkezését diszkréten kezeljük.

Kategória: Egyéb
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com