Álláshirdetés – ügyfélreferens | Media-Press

Kreatív nyomda és kötészet

  • Media-Press 91 Kft.

Álláshirdetés – ügyfélreferens

Ha inspiráló munkahelyen szeretnél sokat dolgozni, és fontos Neked a támogató munkahelyi légkör, akkor köztünk a helyed!

ÜGYFÉLREFERENS

munkatársat keresünk 27 éve működő kreatív nyomdaipari gyártó/forgalmazó cégünkbe.

IDEÁLIS JELÖLTÜNK:

  • önálló, de tud csapatban is dolgozni;
  • ismeri a határait, de nagy munkabírású;

  • ügyfélközpontú, de siker-orientált;
  • fontos számára az eredmény, de hosszú távon gondolkodik;
  • tanulékony, de ötletekkel rendelkezik;
  • mozgékony, de nem hanyagolja el a szükséges adminisztrációt;
  • szereti az eredménnyel arányos jövedelmet, és ezért tesz is;
  • megvalósítandó célokkal rendelkezik, amelyek eléréséhez a munkavállalás fontos eszköz;
  • nem mellékesen: gépkocsivezetői engedéllyel rendelkezik, és tud is vezetni.

FELADATOK:

  • meglévő partnerkörünk professzionális kiszolgálása, új termékeinkkel, szolgáltatásainkkal történő megismertetése telefonon és személyes megkereséssel;
  • a cégekből és intézményekből álló vevőkör folyamatos bővítése;
  • a munkavégzéshez szükséges adminisztráció elvégzése.

JUTTATÁSOK:

A lelkesedésért és a lojalitásért barátságos és inspiráló munkakörnyezetet, támogató munkatársakat, fix alapfizetést, az ügyfél megkeresésekhez gépkocsit és az elért forgalom utáni jutalékot kínálunk.

BETANÍTÁS:

Amennyiben nincs tapasztalatod a felsorolt feladatok mindegyikében, de érdeklődő, tanulni, fejlődni vágyó személy vagy, abban az esetben is jelentkezhetsz hozzánk, és ha meggyőzöl minket alkalmasságodról, támogatjuk szakmai fejlődésedet.

Munkavégzés helye: Tatabányai központtal, látogatás főként Komárom-Esztergom és Pest megyei cégekhez.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzot várunk a fizetési igény megjelölésével a hr3@media-press.hu címre.

Jelentkezésed diszkréten kezeljük.

Kategória: Egyéb
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com